(detali)

Orai Šiauliuose

Konkursai

Gin­ta­ras JU­SIUS, KTU mais­to moks­lo ir tech­no­lo­gi­jų stu­den­tas
Gamink ir BALSUOK
Gin­ta­ras JU­SIUS, KTU mais­to moks­lo ir tech­no­lo­gi­jų stu­den­tas
Visi dalyviai

Savaitės populiariausi

lankomiausikomentuojamiausi
Festivaliai ir didžiosios šventes
Ieškoti

Facebook

Apie mus

Apie „Šiaulių kraštas“ grupės leidinius

“Šiaulių kraštas” – regioninis Šiaulių apskrities ir miesto dienraštis. Leidžiamas nuo 1990 m., platinamas Šiaulių mieste ir rajone, Radviliškio, Akmenės, Pakruojo, Kelmės, Joniškio rajonuose. Leidžiamas 5 kartus per savaitę: andtradieniais – šeštadieniais. Tiražas – 10 000 - 11 200 egzempliorių šweštadieniais (90 procentų tiražo – prenumeratoriai). Apimtis - 12-24 puslapiai. Auditorija – vidutines pajamas gaunantys, 16 – 70 amžiaus moterys ir vyrai. Didžiausia skaitytojų grupė 40-49 m. kategorijoje, skaito daugiau moterys, nei vyrai (3,1/1,9 proc.).
Svarbus “Šiaulių krašto” rodiklis, rodantis jo skaitomumą ir kartu reklamos efektyvumą – vidutinė dienračių skaitytojų auditorija procentais, kuri, pagal Žiniaskaidos tyrimo agentūros TNS duomenis, 2015 m. pavasarį siekė 2,5 procentus. “Šiaulių kraštas” įsitvirtinęs 4 vietoje tarp visų šalyje leidžiamų dienraščių bei lieka antras didžiausias regioninis dienraštis.

Skaitytojų auditorijos tyrimo agentūra TNS paruošė bendrus 2015 metų dienraščių skaitomumo Šiauliuose, Šiaulių apskrityje ir Šiauliuose ir apskrityje duomenis (**). Agentūros tyrimo duomenys rodo, kad visose trijose pozicijose akivaizdžiai pirmauja "Šiaulių kraštas" – Šiauliuose, apskrityje ir Šiauliuose ir apskrityje.

*Vidutinė auditorija – proocentas žmonių, skaičiusių arba varčiusių vidutiniškai vieną leidinio numerį per tam tikrą periodą.

** Skaitytojų auditorijos tyrimas buvo atliekamas 2015 metų vasario – balandžio ir rugpjūčio – lapkričio mėnesiais. Respondentai tyrimui atrinkti, naudojant daugiapakopę atsitiktinę atranką.

Apklausos buvo vykdomos tiesioginio interviu metodu respondento namuose. Atliekant tyrimą klausimai yra pateikiami planšetinio kompiuterio ekrane, o atsakymai žymimi kompiuteryje.

TNS ataskaitoje pateikiama leidinių vidutinė ir bendra auditorija tūkstančiais ir procentais.

Vidutinė auditorija – skaičius ar procentas žmonių, skaičiusių arba varčiusių vidutiniškai vieną leidinio numerį per tam tikrą periodą.

Bendra skaitytojų auditorija – skaičius ar procentas žmonių, skaičiusių arba varčiusių bent vieną leidinio numerį iš šešių paskutinių išleistų.

Priedai:

Antradieniais – “Sveikata”, trečiadieniais – “Centas prie cento” (verslas, ekonomika), ketvirtadienį – “Keturi kampai” (būstas, sodas, virtuvė ir kita), šeštadieniais – “Gyvenimo spalvos” (šeima, įdomūs žmonės, patarimai), “TV publika” (televizijos programos, įdomybės iš žvaigždžių gyvenimo).
Antradieniais ir ketvirtadieniais į „Šiaulių kraštą“ integruojamas priedas “Krašto žinios”, skirtas Akmenės, Joniškio, Kelmės, Radviliškio ir Šiaulių rajonų informacijai.

Kiti leidiniai:

UAB “Šiaulių kraštas” penktadieniais leidžia “Pakruojo kraštą”, tiražas – 4000 egzempliorių, trečiadieniais ir šeštadieniais “Kelmės kraštą”, tiražas – 2020 egzempliorių,   šeštadieniais Radviliškyje “Mūsų kraštą”, kurio tiražas – 1900 egzempliorių.
Internetinė laikraščio svetainę
www.skrastas.lt per parą aplanko 5300skaitytojų iš skirtingų IP adresų. Tinklalalpis yra skaitomiausias apskrityje.

Kitos paslaugos:

  • Su “Šiaulių kraštu” ir kitais laikraščiais Šiauliuose ir apskrityje platiname reklaminius lapelius. Galimas insertavimas į laikraštį.
  • Dėl reklamos tarpininkaujame su “Vakarų ekspresu”, Vakaro žiniomis”, “Respublika”, Plungės ir Rietavo krašto laikraščiu “Žemaitis” (leidžiamas antradienį ir penktadienį, tiražas 4080-5685 egz.), Biržų rajono laikraščiu “Biržiečių žodis” (leidžiamas antradieniais ir penktadieniais, tiražas 2200 egz.), stipriausiu Joniškio miesto ir rajono laikraščiu “Sidabrė” (leidžiamas trečiadienį ir šeštadienį, tiražas 3850 egz.).

Įkainiai

http://www.skrastas.lt/?lt=1117456654


Kontaktai:

Reklamos ir skelbimų skyrius

Tel. (841) 591551. El. paštas reklama@skrastas.lt